Stanservis

Stanservis » O nás

Pár slov o našej firme

Firma STANSERVIS, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúcva sa firma zaoberajúca sa predajom a prenájmom veľkokapacitných stanov rôznych veľkostí, prenájmom banketových stolov a stoličiek, pivných súprav, podlahových systémov, návlekov na stoličky, obrusov, kobercov, osvetlenia, kúrenia.

Dokážeme osvetliť a ozvučiť malé rodinné oslavy ako aj akcie väčšieho rozsahu, ponúkame balónovú výzdobu i profesionálne ohňostroje, párty stany, skrátka všetko čo potrebujete na vašu rodinnú oslavu, svadbu či firemné posedenie. Stany Vám predáme, požičiame, zmontujeme, dovezieme i rozmontujeme a odvezieme.

Firma Stanservis ponúka trubkové predajné stany, rozťahovacie predajné stany, drevené predajné stánky, párty stany, párty stany profesionál, pagody a špeciálne stany, skladové montované haly, športové haly, zastrešenia, Altánky, predajné stoly, reklamné vlajky, nafukovadlá. Prenájom altánkov, stanov, stánkov, stolov, slnečníkov a príslušenstva. Zabezpečíme dovoz, montáž, demontáž stanov. Výroba stanov s ľubovoľnou vnútornou aj vonkajšou potlačou.

Našim cieľom je poskytnúť Vám kvalitné služby a kvaltné výrobky v spoľahlivo dodržaných termínoch. Prajeme Vám príjemné prežitie vašich slávnostných chvíľ i veľa obchodných úspechov pod stanmi od firmy Stanservis, s.r.o.

Firma Stanservis ponúka: Trubkové predajné stany, rozťahovacie predajné stany, drevené predajné stánky, párty stany, párty stany profesionál, pagody a špeciálne stany, skladové montované haly, športové haly, zastrešenia, slnečníky a altánky, predajné stoly, reklamné vlajky, nafukovadlá. Prenájom altánkov, stanov, stánkov, stolov, slnečníkov a príslušenstva. Zabezpečíme dovoz, montáž, demontáž stanov. Výroba stanov s ľubovoľnou vnútornou aj vonkajšou potlačou.

Táto stránka nepoužíva súbory cookies, neanalyzuje návštevnosť ani inak nezhromažďuje vaše osobné údaje.

xhtml-strict.png, 295B vcss.png Site by onRock

Niektoré fotky a logotypy sú majetkom firmy Protan-Elmark, ich použitie ani úprava nie je povolená bez súhlasu tejto firmy. Fotky boli zverejnené so súhlasom firmy Protan-Elmark.