Stanservis

Trubkové predajné stánky » Ponuka

Trubkové predajné stánky sú skonštruované tak, že ich zloženie a rozloženie je možné zrealizovať za pár minút. Konštrukcia je zhotovená z kovových trubiek ktoré sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Ich povrchová úprava žiarovým zinkovaním zabezpečuje odolnosť voči korózii. Materiál použitý na oplaštenie je nepremokavý polyester s výbornou farebnou stálostou.

Využitie: jarmoky,predajné akcie,mestské dni a iné.

Ponúkane rozmery (šírka x hĺbka): 2 x 2m │ 2,5 x 2 m │ 3 x 2 m │ 3 x 3 m │ 2 x 3 m │ 2,5 x 2,5 m │ 3 x 2,5 m

V ponuke máme 16 farebných odtieňov s možnosťou reklamnej potlače.

Pre podrobné technické údaje a podrobný vzorkovník farieb prosím kliknite na obrázok.

Firma Stanservis ponúka: Trubkové predajné stany, rozťahovacie predajné stany, drevené predajné stánky, párty stany, párty stany profesionál, pagody a špeciálne stany, skladové montované haly, športové haly, zastrešenia, slnečníky a altánky, predajné stoly, reklamné vlajky, nafukovadlá. Prenájom altánkov, stanov, stánkov, stolov, slnečníkov a príslušenstva. Zabezpečíme dovoz, montáž, demontáž stanov. Výroba stanov s ľubovoľnou vnútornou aj vonkajšou potlačou.

Táto stránka nepoužíva súbory cookies, neanalyzuje návštevnosť ani inak nezhromažďuje vaše osobné údaje.

xhtml-strict.png, 295B vcss.png Site by onRock

Niektoré fotky a logotypy sú majetkom firmy Protan-Elmark, ich použitie ani úprava nie je povolená bez súhlasu tejto firmy. Fotky boli zverejnené so súhlasom firmy Protan-Elmark.